Lu

Lu grała m.in. z takimi producentami, jak: Venetian Snares, Otto von Schirach, Aaron Spectre, Xanopticon, Ebola, Techdiff, Electric Kettle, Stazma, I:Gor, Sunosis, Raxyor, Duran Duran Duran, Ruby My Dear aka Doc Colibri, Simon kor Funkle.

Lucid Fox to klasyczny lis pustynny. Ze względu na uszy odpowiednie dla fenka, słyszy dość dobrze, a szczególnie upodobało sobie owo stworzenie dźwięki z grupy drill i idm.

Lu grała m.in. z takimi producentami, jak: Venetian Snares, Otto von Schirach, Aaron Spectre, Xanopticon, Ebola, Techdiff, Electric Kettle, Stazma, I:Gor, Sunosis, Raxyor, Duran Duran Duran, Ruby My Dear aka Doc Colibri, Simon kor Funkle. Lu zajmuje się także edycją i produkcją muzyki na potrzeby spektakli teatru tańca Akro czy innych projektów natury przypadkowej. Muzykę robi w stylu rozrzutnym. Na imprezach gra od roku 2000. Jej ewolucja miała korzenie w oldschoolu i pokulała się ku obecnym ciągotom lisim przez breakbeat, digital hardcore, hardstep i darkstep. Futro podłapało też odrobinę dubstepowego zabarwienia, ale to tylko tylne łapki. Po drodze wzięła udział w konkursie Dj’ek w CDQ w Warszawie, gdzie zdobyła drugie miejsce. Obecnie współprowadzi w internetowym Radio Kultura audycję o nazwie Z winyla, traktującą przede wszystkim o muzyce elektronicznej.